Teff Life Slim Çayı Nedir? Teff Life Slim Çayı İçeriği Nedir? Teff Life Slim Çayı Kullanımı Nasıldır? Teff Life Slim Çayı Etkileri Nedir?

Kilo vermek için her zaman çözümler vardır. Ancak sizler sizin için uygun olduğunu bulduğunuzda çözüme ulaşabilirisiniz. Çünkü çoğu diyet türünde verilen kilolar geri alınabiliyor, hem de fazlasıyla! Bu yüzden diyetiniz için uygun olan ürünü bulmanız oldukça önemlidir.

Diyet için önerilen Teff life slim çayı isimli zayıflama çayını simdi sizlere önereceğiz. Bu çaya adını veren teff tohumu, oldukça faydalı bir tahıl çeşididir. Genellikle Afrika da yetişir ve çok fazla sağlık faydası vardır. Bunlardan sadece bir kaçı zayıflama konusundaki etkileri ve vücuda verdiği enerjidir. Teff tohumunun yanına eklenen yirmi bir tane çeşitli şifalı bitkilerden elde edilen Teff life slim çayı ise bu arlar çok popüler olan zayıflama çayıdır.

Teff Life Slim Çayı Nedir?

Teff life slim nedir?, kendisine adını veren teff tohumunun yanına eklenen yirmi bir adet şifalı bitkilerden oluşan bir karışık bitki çayıdır. Bu çay, vücutta yağ yaktıktan sonra biriken ödemden ve toksinlerden vücudu kurtarabilir. Metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayabilir.

Kullanımı oldukça basit olan teff life slim çayının içerisinde olan bitkilere bir göz atalım mı?

Teff Life Slim Çayı İçerik

Teff Life Slim içeriği  teff tohumu, bamya çiçeği, biberiye, funda, yeşil kahve, sandalos sakızı, kitre, zamkı, tarçın, mate yaprağı, kuşburnu, yeşil çay, kuinoa tohumu, chia tohumu, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu, Lepidyum, mac, kiraz sapı, limon otu, acai bitkileri bulunmaktadır. Bu bitkilerin özelliklerine kısaca bakacak olursak:

Teff Tohumu, diyet lifi oranı yüksektir. Kilo vermeye yardımcıdır. Sindirimi düzenler.

Kuşburnu, c vitamini deposudur.

Yeşil Çay, metabolizmayı hızlandırarak zayıflama da etkilidir.

Kinoa tohumu, diyetlerini kontrol etmek isteyen ve kilo vermek isteyenler için kullanılır

Chia Tohumu, tok tutucu etkisi vardır. İştah keser.

Barut ağacı kabuğu, Sindirim sistemi üzerinde etkilidir. Özellikle safra, karaciğer, bağırsak organları üzerinde etkisi vardır. Bu organların daha iyi çalışmasını sağlar.

Aspir tohumu, vücutta biriken fazla yağı eritir. Metabolizmayı hızlandırır.

Lepidyum, zayıflamak isteyenler tarafından kullanılır

Kiraz meyve sapı, Böbreklere faydalıdır. İdrar söktürücüdür. Fazla suyun vücuttan atılmasına yardımcı olur

Limon otu, yağ yakıcı özelliği ve bağırsaklardaki gazı giderici etkisi vardır.

Acai, kilo vermek isteyenler tarafından kullanılır.

Bamya Çiçeği, zayıflama da etkileri vardır.

Biberiye, İçerisindeki etkin maddeler yağ yakıcı olarak görev görür. Metabolizmayı hızlandırır.

Funda, Böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcıdır.

Yeşil Kahve, yağ depolamasında daha hızlı bir tüketimi teşvik ederek, metabolizma hız oranını artırır.

Sandalos Sakızı, kilo vermek için yardımcıdır.

Kitre Zamkı, kilo kontrolü için kullanılabilir.

Tarçın, kan şekerini denge de tutar

Mate Yaprağı, Metabolizmayı hızlandırır. İştahı keser ve kalori alımını azaltır.

Teff Life Slim Çayı Kullanımı

Bir fincan veya bir bardak kaynar suya, bir paket Teff Life Slim Çayı atılır, 4 dakika demlenilir.

Sabahları aç karna, kahvaltıdan yarım saat önce içilir.

Teff Tohumu Çayı Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında, kutusunun içerisinde saklayınız!

Teff Life Slim Çayı Etkileri

Metabolizmayı hızlandırabilir.

Yağ yakıldıktan sonra biriken ödemin vücuttan atılmasını sağlayabilir.

Vücutta birikmiş zehirli maddeleri atabilir.

Sindirim sitemine iyi gelerek bağırsak ve mide için faydalı olabilir

Ödemlerin atılmasına yardım eder

Vücudun enerjik olmasını sağlar

Vücudun yağ yakmasına yardım eder

Verilen kiloların geri alınmaması engelleyebilir

Teff Tohumu Çayı Zararları Nedir?

Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Herhangi istenmeyen bir durum gerçekleşir ise doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Hamilelikte kullanmak için mutlaka doktorunuza danışın.

Teff tohumlu çay sipariş için https://www.tefftohumlucaylar.com/ linkini ziyaret edebilir ve ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Teff Life Slim Çayı bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: Teff Life Slim Çayı, Teff Life Slim Çayı, Teff Life Slim Çayı yorumları, Teff Life Slim Çayı şikayet, Teff Life Slim Çayı nerede satılır, Teff Life Slim Çayı ekşi, Teff Life Slim Çayı nedir, Teff Life Slim Çayı şikayet var, Teff Life Slim Çayı ne kadar, Teff Life Slim Çayı, Teff Life Slim Çayı kullananlar, Teff Life Slim Çayı fiyatları, Teff Life Slim Çayı eczane, Teff Life Slim Çayı fiyatı, Teff Life Slim Çayı fiyati nedir, Teff Life Slim Çayı instagram, Teff Life Slim Çayı içindekiler, Teff Life Slim Çayı kullanıcı yorumları, Teff Life Slim Çayı sipariş, Teff Life Slim Çayı satan eczaneler, Teff Life Slim Çayı yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.