SLIM CAPS NEDİR? SLIM CAPS NASIL KULLANILIR?

Yıllarca süren kilo problemleri, insanları çileden çıkarmıştır. Birçok yöntemler denense de genellikle başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Kilo problemlerin en başta sebebi sağlıksız ve düzensiz beslenmektir. Birçok sebze ve meyveler diğer besinlere göre daha fazla kilo problemine yardımcı oluyor.

Bunlardan bir kaçı şöyledir;

  • Tarçın; Vücudun kan şeker seviyesini düzenler. Tokluk hissi yaratır.
  • Greyfurt; Sindirimi uzun süren ve bol miktarda lif içeren greyfurt; yağ yakıcı özelliğe sahip olmasa da daha az kalori alarak kendinizi tok hissetmenize yardımcı olur.
  • Karpuz; Su içeriği yüksek olan gıdalar bağırsaklarda daha fazla yer kaplar; bu da yemek için daha az yer bırakır. Birçok çiğ meyve ve sebze de su içeriği yüksek olduğu için midede çok yer kaplarken düşük kalori almanızı sağlar.
  • Armut ve elma; İki meyve içerdikleri yoğun lif sayesinde sindirim sistemine olumlu etkide bulunurken zayıflamayı da kolaylaştırır.
  • Üzüm; Kalori değeri diğer meyvelere göre yüksek olan üzümü ölçülü  tükettiğinizde daha uzun süre tokluk hissedersiniz. Yaş üzüm yerine kuru üzüm tüketmek ise hem kalori değerini düşürür hem de daha uzun süre tok kalmanızı sağlar.
  • Yulaf ezmesi; Lif bakımından zengin olan yulaf ezmesini bol su ya da sütle sıcak yerseniz daha uzun süre tok hissedersiniz. Tadını sevmiyorum diyenlerdenseniz tarçın veya Hindistan cevizi karıştırarak daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Yulaf kolesterol ve kan basıncını düşürür, glisemik indeksi düşük olduğu için kan şekeri için de uygun bir karbonhidrattır.

SLIM CAPS NEDİR ?

Birçok bayan yıllardır zayıflamak için elinden geleni yapsa da inatçı yağlardan bir türlü kurtulamaz. Slimcaps ile kalori yakacak ve kısa zamanda vücudunuzu toparlayarak kendinize olan saygınlığınızı geri kazanmanızı sağlamayı planlar.

SLIM CAPS KULLANIMI

Mavi kapsül SLIM CAPS sabah uyandığınızda bir bardak su ile içmelisiniz. Kırmızı kapsül SLIM CAPS  akşam yemeğinden en az 2 saat önce bir bardak su ile tüketiniz.

UYARI: Bu bir ilaç değildir. Çocukların erişemediği yerlerde muhafaza ediniz. Nemli ve güneşli yerlerde muhafaza etmeyiniz. 

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

zayıflamak, diyet, slım, slim, slım caps, slim caps, caps, form, sağlık

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.