Pro Care İçeriği, Kullanımı ve Satışı

Tüm besinlerin vücudumuzun herhangi bir bölümüne bir faydası olduğunu biliriz. Tükettiğimiz besinler bazı hastalıklara yakalanmayı önleyerek, vücudun dinç ve sağlıklı kalmasını sağlamaktadır. İçerisinde vitaminlerin, minerallerin, sağlıklı yağların bulunduğu bu besinler vücudumuzu adeta bir kalkan gibi sararak dışarıdan oluşabilecek hastalıklara karşı bizi korur. Tüm besinlerin vücuda etkisi olduğu gibi bazı besinler vardır ki saç sağlığımızı korumak için görev alırlar. Özellikle saç dökülmesi, yıpranması, kırılması ya da incelmesinde şikayetçi olanların bu besinleri bol bol tüketerek saç sağlığını korumaları mümkündür. Bu besinlerin başında yeşil yapraklı sebzeler, C vitamini bakımından zengin bazı meyveler, yoğurt, deniz ürünleri, tavuk, hindi, fasulye, havuç, ceviz ve kabak çekirdeği gelmektedir. Saç sağlığınızı korumaya yardımcı bu besinleri sık sık öğünlerinizde öğün aralarınızda tüketerek saçlarda oluşabilecek problemlere karşı önlem alabilirsiniz.

Pro Care İçeriği: Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi maddelerin birleşmesi ile oluşur ve 50 ml. Şişe içerisinde bulunur.

Kullanımı: Uygulaması pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye parmak uçlarınız ile masaj yaparak yedirebilirsiniz. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde derahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uyarı: İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Yan Etki:Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış pro care serum, bay bayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Bartın, Yalova, İstanbul, Düzce, Kahramanmaraş ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, Belçika, Hollanda, Norveç, İspanya, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saça iyi gelen yiyecekler

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak kampanyalı fiyatları ile birlikte en kısa zamanda Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.