MAYIS PAPATYASI BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Yeşil çayırlarda yetişen otsu bitki papatya beyaz çiçekleri ve güzel kokusu ile nisan ve eylül aylarında yetişen bir bitkidir. Tazesi tüketildiği gibi kurutulmuş olarak da tüketilebilir. Genellikle çayı tüketilir. Sindirim sistemi rahatsızlıkları probleminin etkilerini azaltmak amacı ile tüketilmektedir. Avrupa’da yaygın olarak kullanılan papatya çayı mide sancılarını dindirmeye ve hazmı kolaylaştırmaya yardımcı bir bitki çayıdır.

Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) vücuttaki iltihabı önlemeye yardımcı olur. Regl döneminde kasık ağrılarının dindirilmesine yardımcı olması amacı ile tüketilir. Romatizma ağrılarının giderilmesinde kullanılır. Sindirim sisteminin rahatlamasına yardımcı olur. Egzema ve sedef hastalığı gibi rahatsızlıkların iyileşmesine yardımcı olur. Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) iştah açmaya yardımcı olur. Hemoroid yani basur rahatsızlığının iyileşmesinde yardımcı olması amacı ile tüketilir.

Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) antibakteriyel içeriğe sahip olan bir bitkidir. Baharlı tadı ve hoş kokusu ile bilinir. Tamamen bitkisel ve doğaldır.

Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içinde 20 adet Mayıs Papatyası Bitki çayı süzen poşeti bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisinde 1 adet Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve 1 2 dakika demlendikten sonra tüketilir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Mayıs Papatyası Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Doğal ve bitkisel bitki çayıdır. Emziren ve hamile bayanların doktoruna danışması önerilir. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.