Limon Maydanoz Sarımsak Kürü Nedir?

Evet, sevgili okurlarımız, bugün sizlere yeni keşfettiğim bir ürün hakkında bilgilendirmeye karar verdim. idealzayiflama.net olarak sizlere daime ideal olan zayıflama taktiklerini vermeye çalışıyoruz. Bugün ise hem sağlığınız için oldukça önemli etkilere sahip hem de zayıflama da sizlere yardımcı olacak bir ürünü tanıtacağım. Bu ürün limon maydanoz sarımsak kürü olup harika etkilere sahiptir.

Zayıflama hakkında az çok blog okumuşsanız hepiniz limonun, sarımsağın ve maydanozun zaten kilo vermek üzerine etkili olduğunu biliyorsunuzdur. Hele maydanoz kürünün tarifi birçoğumuz tarafından bilinmekte. Diğer yandan limon ve sarımsaktan mayalanarak elde edilen sarımsak ekstratı adı altındaki kür de sağlık açısından oldukça faydalı olduğunu biliyoruz.

Sarımsak ekstratına eklenen maydanoz bu kürün etkisini 10 kat daha artırıcı etkiye sahip. Sağlık etkileri ise oldukça fazla! Hadi bu kürü daha detaylıca inceleyelim.

Limon Maydanoz Sarımsak Kürü İçerik

İçerisinde limon maydanoz ve sarımsak bulunur. Tamamen doğal yöntemler ile üretilir ve halka sunulan bu ürün için içerisindeki her bitkisinin sınırsız faydası vardır ve bunları burada sıralamak oldukça güçtür. Kısaca bahsedecek olursak:

Limon, iyi bilinen anti-bakteriyel özelliklerinden dolayı boğaz enfeksiyonlarına iyi gelir. Ateşi düşürücü etkisi vardır.  Kilo verme de yardımcıdır. Vücuttan zehirli atıkları atmada yardımcıdır. Ödem attırabilir. Kolera tedavisinde kullanılabilir. Kan temizleyici olarak bilindiği için bu hastalıkların çözümü için faydalı olabilir. Antiseptik ve kanın pıhtılaşma özelliklerine sahiptir.  Sindirim sitemine iyi gelir. Gaz sökücüdür. Hazımsızlığa iyi gelir.

Sarımsak: bu bitkinin bilinen çok özelliği vardır ancak sadece kilo vermedeki etkisine bakacak olursak; alisin, sarımsaktaki etken maddedir ve kilo kaybı söz konusu olduğunda, vücudun şekeri daha hızlı bir şekilde metabolize etmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, yağ birikimini azalttığı, kandaki yağların birikmesini önlediği de gösterilmiştir.

Maydanoz: vücuttan ödem attırarak, zararlı maddeleri depolamaya engel olur. Maydanoz kalsiyum kaynağıdır. Birçok hastalıkta önerilir ya da diğer bitkilerle beraber ilaç olarak kullanılır.

Limon Maydanoz Sarımsak Kürü Kullanım Şekli

Limon Maydanoz Sarımsak kürünü almaya karar verdiyseniz sizlerle nasıl kullanacağınızı da paylaşmak isterim.

Bu kürü zayıflamak için kullandığınızı varsayacağım. Zayıflamak için sabah ve akşam aç karnınıza bir çorba kaşığı kadar içiniz.

Limon Maydanoz Sarımsak Kürü Salama Koşulları

Soğuk ve karanlık yerde saklayınız. Buzdolabına koymamanız tavsiye edilir.

Limon Maydanoz Sarımsak Kürünün Faydaları Nedir?

Yukarıda zaten tek tek maydanoz sarımsak ve limonun özelliklerini açıklamaya çalışmıştık. Şifalı bitkileri kür haline getirmek yani bir biri ile kullanmak onları daha etkili yapar.  Kısaca kürün sağlık etkilerine kısaca bakacak olursak:

Yağ yakmaya yardım eder, kilo verdirebilir

Kalp-damar sağlığı için oldukça faydalıdır.

Böbrek ve safra için etkilidir

Gözlere iyi gelebilir

Bağışıklık sistemini güçlendirebilir.

Şekeri dengede tutmaya yardımcı olabilir.

Limon Maydanoz Sarımsak Kürünün Zararları Nedir?

Limon ve sarımsağın yüksek tansiyonu düşürdüğünü biliyoruz. İkisinin karışımı daha güçlü olduğu için düşük tansiyon hastalarının kullanmaması tavsiye edilir.

Dzüenli kulandığınız ilaçlar vrsa ya da ciddi rahatsızlığınız var ise doktorunuza sormanızı tavsiye ederiz.

Limon Maydanoz Sarımsak Kürünü Nereden Bulabilirim?

Limon maydanoz sarımsak kürünü doğal ürünler satan mağazalarda bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Sizlere önereceğim internet sitesi ise www.lokmanhekimsitesi.com ‘dur. Güvenli alışverişin adresi olarak sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim

 Limon Maydanoz Sarımsak Kürünü Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Site için gerekli araştırmaları yaptım ve yurt dışında yaşayan kişiler içinde ürünleri gönderebileceklerini öğrendim Yurt dışında yaşayanlar da www.lokmanhekimsitesi.com güvenerek alışveriş yapabilirler.

Limon Maydanoz Sarımsak kürü ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: Limon Maydanoz Sarımsak, maydonoz limon sarımsak kürü, limon maydanoz sarımsak

kürü, limon maydanoz sarımsak,yüksek tansiyon maydanoz limon sarımsak,maydanoz limon sarımsak kürü zayıflatırmı, maydanoz limon sarımsak kürü kullananlar, maydanoz limon sarımsak kürü faydalar, maydanoz limon suyu sarımsak kürü, maydanoz sarımsak limon suyu faydaları, maydanoz limon ve sarımsak kürü, sarımsak limon maydanoz kürü faydaları, sarımsak limon ve maydanoz karışımı, sarımsak limon maydanoz karışımı

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

 

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

her bitkisel ürün içğierisinde konu içinde bulunması zorunlu!