KIRKKİLİT OTU ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Eski çağlarda Yunan İmparatorluğu ve Antik Roma’da çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan kırkkilit otu, ülkemizde atkuyruğu otu olarak da bilinmektedir. Kırkkilit otu yaygın olarak kemikleri güçlendirmesi ile bilinir. Kırkkilit otu bitkisinin çayı yapılarak da tüketilmektedir.

Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) idrar söktürmeye yardımcı bir bitki çayıdır. İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesine yardımcı olur. Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) aynı zamanda kilo kontrolü sağlamaya destek verir. Gut hastalığının iyileşmesine yardımcı olur. Eklem rahatsızlıklarının iyileşmesine yardım eder. Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kemiklerin güçlenmesine destek verir. Saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcıdır. Mide ülserinin giderilmesine destek verir. Şişkinliğin hafiflemesine yardım eder. Kanamayı durdurmaya yardımcı olur. Safra taşının giderilmesine yardımcı olur.

Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir antiseptik olma özelliği taşır. Kırkkilit otu bitkisinden elde edilen tamamen bitkisel ce doğal bir bitki çayıdır.

Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinde 42 adet kırkkilit otu bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bulunmaktadır. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI:  Kırkkilit Otu Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza danışınız. Hamile ve emziren bayanlar kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.