KIRKKİLİT OTU BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Eski çağlarda kullanılan Antik Roma ve Yunan İmparatorluğu dönemlerinde çeşitli hastalıkların iyileştirilmesi için kullanılan kırkkiilit otu diğer bir adı ile atkuyruğu otu olarak da bilinmektedir. Diğer tüm şifayı bitkiler gibi onlardan bir tanesi olan kırkkilit otunun da faydaları saymakla bitmez.

Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) idrar söktürmeye yardımcı olması ve safra taşlarının giderilmesi amacı ile tüketilmektedir. Ödem azaltmaya da yardımcı olmaktadır. Cilt yüzeyindeki yara ve yanıklar için kullanıldığında iyileşmesine yardımcı olur. Kilo kontrolü sürecinde olan insanların fazla kiloların giderilmesine yardımcı olması amacı ile kullanılır. Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Eklem ve kıkırdak güçlenmesine destek verir. Gut hastalığının giderilmesinde yardımcıdır. Mide şişkinliğinin hafiflemesinde yardımcı olur.

Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) antiseptik özelliğe sahiptir. Silicina ve mineraller bakımından zengindir. Bitkisel ve doğal bir çaydır.

Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanmalıdır?

Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 20 adet Kırkkilit Otu Bitki Çayı bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içerisine 1 adet Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çayı atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 kez tüketilmesi önerilir. Düzenli ve önerilen kullanım dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Kırkkilit Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bitkisel çaydır. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurması önerilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.