İstenmeyen Vücut Tüyleri İçin Çözüm Önerileri

Eğer vücudunuzdaki tüylerin kötü olduğunu düşünürseniz, vücut tüyleriniz kontrolden çıkana kadar beklemeyin!

Herkesin en azından biraz vücut kılları vardır – kollarının altında, cinsel organlarında, bacaklarında ve benzeri yerlerde. Daha sonra, kılları zor erişilen yerlerden çıkacak kadar şanssız insanlar var: sırtları, omuzları, kolları vb.

Bazı vücut tüyleri erkeklerde ve kadınlarda beklenebilir. Ama karanlık olduğunda, kalınlaştığı zaman, ve sırtınızın veya omuzlarınızın üzerinde bir saç maşası gibi görünür ise ne yaparsınız? Tabii ki kurtulmanın yollarını ararsınız!

Vücut tüylerinden kurtulmanın birçok yolu vardır – tıraştan ağdaya ve lazer epilasyonuna kadar – ama farklı yöntemlere ne dersiniz? Mesela epila deodorant kullanarak vücut tüylerinden kurtulmanın yolları var mı? Lazer yok, sert epilasyon kremleri yok ve kesinlikle jilet yanma riski yok!

Neyse ki, işe yarayan birkaç kolay vücut epilasyon yöntemleri vardır. Vücut tüylerinden nasıl kurtulacağınızı bilmek istiyorsanız, basit yöntem bulmak için okumaya devam edin.

Epilasyon Yöntemleri Nedir?

Pek çok kişi, zaman zaman istenmeyen vücut kılları kaldıracak kalıcı bir epilasyon yöntemi arıyor. Ağdadan elektrolizden lazer epilasyona kadar her şeyi deniyorlar ve bu sinir bozucu kılların büyümesini engellemeye çalışıyorlar.

Ama “kalıcı” diye bir şey var mı? Tüylerin yeniden büyümesini önlemek için herhangi bir yol var mı yoksa sonunda her zaman geri gelecek mi?

Gerçek: Kalıcı olarak kabul edilebilecek tek bir epilasyon yöntemi vardır. Elektroliz saç köklerini yakar, böylece vücudunuz onları onaramaz. Foliküller zarar gördüklerinde yeni tüyleri filizleyemezler. Bununla birlikte, elektroliz bile% 100 kalıcı değildir. Bu tip epilasyon uygulanan birçok insan, birkaç yıl sonra tekrarlanan vücut tüylerine neden olur. Elektrolizin tamamlanmasından bu yana 10 yıl geçtikten sonra, kıl folikülleri vücut saçlarının en az bir yüzdesini yeniden üretti.

Lazer epilasyon genellikle sadece bir yıl kadar çalışır. Işık demeti saç foliküllerine zarar verir, ancak elektrolizle aynı ölçüde değildir. Gerçekten durmadan yeniden büyüme oranını yavaşlatır. Bu yüzden her yıl takipte lazer epilasyon tedavisi almanız önerilir. Bu şekilde, lazer saçı bir kez daha yakar.

Diğer epilasyon yöntemleri için (ağda, cımbız, traş, diş açma, vb.), Epilasyon hiç bir zaman uzun süre dayanmaz. Bacaklarınızı balmumu uygulayın ve bir ay kadar uygun bir şekilde yeniden kıl büyümesi görmeyebilirsiniz. Sırtınızı veya omuzlarınızı balmumu uygulayın ve sonuçlar biraz daha uzun sürebilir (bu bölgelerdeki saçların yoğunluğu nedeniyle). Ancak, sonunda, saç her zaman tekrar büyüyecek!

Vücut tüylerinden “kalıcı olarak” kurtulabilmeniz mümkün olmamakla birlikte, epila tüy dökücü, vücut tüylerinizi kontrol altında tutmanız için haftalık / aylık mücadelenizde size yardımcı olacak kadar etkili olacaktır. Acısız sancısız vücut tüylerinizden bu sayede kolayca kurtulabilirsiniz.

Bu makalede yazılanlar bilgilendirme amaçlı yazılmıştır

Epila Tüy Edici ilaç değildir, Takviye Amaçlıdır

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: epila tüy dökücü, epila tüy dökücü krem, epila tüy dökücü deodorant, epila tüy dökücü sprey fiyatları, epila tüy dökücü sprey eczanelerde, epila tüy dökücü deodorant yorumlar, epila tüy dökücü deodorant sprey, epila tüy dökücü krem fiyatı, epila tüy dökücü sprey resmi satış sitesi, epila tüy dökücü sprey yorumları, epila tüy dökücü sprey eczanelerde varmı, epila tüy azaltıcı sprey, epila tüy azaltıcı krem, epila tüy dökücü sprey kullanıcı yorumları, epila tüy dökücü ekşi, epila tüy dökücü sprey ekşi, epila tüy dökücü şikayet var, epila tüy dökücü sprey nasıl kullanılır, epila tüy dökücü sprey hepsiburada, epila tüy dökücü eczane, epila tüy dökücü krem ekşi, epila tüy dökücü yan etkileri, epila tüy dökücü sprey erkek, epila tüy dökücü hangi eczanelerde, epila tüy dökücü sprey eczane, epila tüy dökücü krem erkek, epila tüy dökücü forum, epila tüy dökücü fiyatı

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.