Hızlı Kilo Vermek İçin Yöntemler

Zayıflama Yöntemleri Nelerdir ? zayıflama yöntemleri evde ve günlük iş hayatınızda her yerde uygulayabileceğiniz altın değerinde yöntemler ve bilgileri sizler için hazırladık.

images-3

Hızlı bir şekilde zayıflayıp kilo vermek herkes tarafından istenen bir şeydir. Bunu doğru yapıp doğru yöntemleri uygularsak kısa sürede başarılı oluruz ve ayrıca sağlıklı bir vücuda sahip olmuş oluruz. Gelelim Uzman Diyetisyenler ve Doktorların önerdiği zayıflama yöntemleri ile püf noktalarına aşağıda maddeler halinde ve videolu bir şekilde anlatılmaktadır lütfen dikkatle okuyup izlemenizi tavsiye ederiz.

Her gün yemeklerden önce 1 bardak su için Her öğünde basit yer değişiklikleri yapın. Peki Nasıl mı? Hazır üretim olan ve ağır salata soslarını kullanmak yerine salatanıza sirkeli sos hazırlayın. Ayrıca Bu, sizin her öğle yemeğinde fazladan 85 kalori almanızı engeller. Aynı şekilde kurutulmuş meyvelerden ziyade taze meyve tüketmek de daha az kalori almanızı sağlar.

indir-7
Canınız Tatlı çektiğinde bir parça siyah çikolata yiyin. Porsiyonlarınızı azaltın kontrol altında tutun
Daha fazla hareket edin. Zamanınızı spor salonuna gitmeye ayırmıyorsanız gün içinde daha hareketli olmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor. İşe yürüyerek gitmek, gideceğiniz bir yere otobüsten daha erken inip ya da arabayı uzağa park edip yürümek, asansör yerine merdivenleri tercih etmek, kalori yakmanın en basit yolları.

Kalori içmeyin – İçtiklerinizle aldığınız fazladan kalorileri fark etmezsiniz bile. Sonra “Ben niye kilo alıyorum” diye sorar, nedenini bulamazsınız. Kola ve meyve suyu gibi içeceklerle fazladan kalori almaya kesinlikle son verin. Uzun bir süre aç kalmayın. Biraz aç hissetmek iyi olabilir ancak tüm gün kendinizi aç bırakıp gece ağır yemeklerle midenize yüklenmek kesinlikle sağlıklı değildir ve kilo vermenize engel olur.
images-3
Atıştırmalık olarak her zaman yüksek protein ve bol lif içeren gıdaları tercih edin tüketin. Yüksek kalori içeren cipsler ile bisküviler yerine protein ve lif yönünden zengin olan ve bu sayede sizi tok tutan atıştırmalıklara yönelin onları tüketin.