GÜL MERKEZİ MACUNU BAHARATLI VE BİTKİSEL KARIŞIMLI MACUN NEDİR?

Gül Merkezi Macunu Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nedir?

Yoğun geçen günün sonunda vücudunuz yorgun ve bitkin düşebilir. Halsiz düşen bedeniniz ise işlerinizi aksatabilir. Daha enerjik ve canlı görünmek için gıda takviyesi tüketerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Gül Merkezi Macunu bu gıda takviyelerindendir. Peki Gül Merkezi Macunu Baharat Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nedir? Gün içinde kendinizi daha enerjik ve formda hissetmenize yardımcı olacak bir gıda takviyesidir. Gül Merkezi Macunu sabahları daha zinde uyanmanıza yardım eder.

Gül Merkezi Macunu doğal şifa kaynağıdır. Tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Osmanlı Dönemi’nden günümüze gelen miraslardan bir tanesidir diyebiliriz. Gün boyu kendinizi daha güçlü, enerjik ve zinde hissetmenize destek sağlar. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde üzerinizdeki halsizliğin giderilmesine yardım eder. Bitkisel Macun Gül Merkezi Macunu erkekler için özel üretilmiştir. Osmanlı Döneminde Padişahların kullandığı doğal, bitkisel ve organik macundur.

Gül Merkezi Macunu Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun İçeriği Nedir?

Gül Merkezi Macunu Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun İçeriğinde; Şeker, bal, glikoz şrubu, su,  tarçın, bitki ve baharat karışımları, kakule, cedvar, kekik, soğan tohumu, andızotu, çakşır otu kökü, sater, zencefil, kişniş, çörek otu, darül fülfül, karabiber, mercan köşk, havuç tohumu, nane, biberiye, zerdeçal, anason, maydonoz tohumu, asit düzenleyici sitrik asit ve doğal portakal aroması, ısırgan tohumu, havlıcan, karatopalak, rezene bulunmaktadır.

Gül Merkezi Macunu Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nasıl Kullanılır?

Günde 3 veya 4 defa tüketilmesi önerilir. Tok karnına alınmalıdır. Ekmek üzerine ya da içtiğiniz  süte karıştırarak içebilirsiniz.

UYARI: Gül Merkezi Macunu Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun bir ilaç değildir. Enerji vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.