EPİLA TÜY DÖKMEYE YARDIMCI DEODORANT NEDİR?İstenmeyen tüyler hem erkeklerde hem kadınlarda rahatsızlık yaratır. Epila deodorant zahmetli ve acılı tüy alma yöntemlerini geride bırakıyor. Diğer yöntemlerinden tamamen farklı olan içeriği ve yapısı ile ağrı ve sancı olmadan tüylerden kurtulmanızı sağlar.

EPİLA TÜY DÖKMEYE YARDIMCI DEODORANT NEDİR?

Epila tüy dökücü deodorant farklı içeriği ve yapısı sayesinde tahriş oluşmasına, ağrıya ya da acıya son verir. Bildiğiniz yöntemleri geride bırakın. Tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen doğal formüllü Epila tüy dökücü deodorant genital bölge, koltuk altı, omuz, sırt ve bacak için kullanımı uygundur. Yapılan araştırmalarda 3 kullanım sonra Epila tüy dökücü deodorant sprey kullananların tüylerinde %50 azalma ve seyrelme olduğu gözlemlenmiştir. Doğal formüllü tüy dökücü deodorant cildinizin yoğun olarak nemlenmesini sağlar. Diğer tüy alma yöntemleri hem tahriş yapar hemde kısa bir zaman sonra tüylerin yeniden çıkmasını sağlar. Özellikle yaz aylarında insanları rahatsız eden istenmeyen tüyler fazlasıyla problem edilir. Epila tüy dökücü deodorant sayesinde istenmeyen tüyler daha uzun bir süre sonra çıkar, azalmasına ve seyrelmesine yardımcı olur.

Epila tüy dökücü deodorant geliştirilen güçlü formülü ile istenmeyen tüylere doğal ve kesin çözüm sunuyor. Pürüzsüz bir cilt ve bebeksi bir yumuşaklık sağlar. Kolay ve güvenli kullanımı sayesinde hem erkeklerin hem de kadınların sorun haline getirdiği istenmeyen tüylerden kurtulmayı pratik bir şekilde bize sunar.

EPİLA DEODORANT KULLANIMI:

Epila tüy dökücü deodorantın en büyük faydalarından bir tanesi de zaman kazandırmasıdır. Uzun süre istenmeyen tüyleri yok etmeye çalışmayacaksınız. Oldukça pratiktir. Kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeye sıkınız ve 3 dakika bekletiniz. 3 dakika sonra beklettiğiniz bölgeyi ılık su ile yıkayınız. Düzenli ve etkili kullanım sayesinde tüylerinizde azalma meydana gelir. Cilt sağlığınız ve tam etki görebilmek için mutlaka orijinal ürün kullanınız.

UYARI: Yüz için uygun bir ürün değildir. İçilmez. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

Epila Tüy Dökücü Deodorant, Epila Tüy Dökücü Deodorant fiyatı, tüy dökücü sprey kullanımı, Epila Tüy Dökücü Deodorant kullanımı, erkekler için tüy dökücü sprey

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.