CİVANPERÇEMLİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Papatya ailesinden olan civanperçemi beyazımsı, pembe ve kırmızıya çalan çiçekler açar. Yaklaşık 1 metreye kadar uzayabilir. Güneşli ve sıcak ortamlarda yetişir. Dağ yamaçlarında, yol kenarlarında ve çayırlarda yetişebilir. Yetişmeye uygun ortamda hızla gelişebilir.

Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) terlemeyi arttırarak ateşli hastalığın dindirilmesine yardımcı olur. Soğuk algınlığını iyileştirmeye yardımcıdır. Mide kramplarının giderilmesine destek verir. Adet dönemi ağrılarının hafiflemesine destek olur. Karaciğer rahatsızlıklarının iyileşmesinde yardımcı olur. Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) iltihabı gidermeye yardımcı olur. İdrar söktürmeye destek verir. Sakinleştirici etkisi ile uykusuzluk probleminin de giderilmesine yardımcı olur.

Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) civanperçemi bitkisinin kurutulması le elde edilen  tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahip bir bitki çayıdır.

Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet Civanperçemli Çay süzen poşet bulunmaktadır.  1 fincan sıcak suyun içerisine Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 de3fa tüketilir. Önerilen kullanım dozu ve şekli aşılmamalıdır.

Closeup on a woman’s hands holding a cup of tea by a lake in the afternoon

UYARI: Civanperçemli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurmaları tavsiye edilir. Önerilen kullanım dozu aşılmamalıdır. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.