Aztec SuperFood Chia Tohumu Nedir? Nasıl Tüketilir?

Chia Tohumu Nedir?

Chia tohumu, Aztekler döneminde kullanılmaya başlayan besin değerleri yüksek olan bir tohum türüdür. Genelde Meksika’da yetişmektedir. Nane familyasına ait bir çiçek türüdür. Uzun yıllar saklanabilecek özelliğe sahiptir.

chia tohumu

Protein bakımından en zengin besinlerden biridir. Et yemeyi sevmeyen insanlar için çok iyi bir protein kaynağıdır. Aynı zamanda Omega-3 bakımından da zengindir. Balıkla eş değer seviyede omega-3 bulundururlar. Uzmanlarca yapılan çalışmalarda 7 gün boyunca 1 yemek kaşığı chia tohumu tüketen kişilerin omega-3 seviyesinde artış görülmüştür.

before after

Chia tohumu yüksek lifli bir yapıya sahip olduğundan tok tutucudur. Besin değerleri bakımından yüksek oluşu ciha tohumunu diyet için ideal bir ürün haline getirir. Aç kalmadan kilo vermek isteyenler ideal kilolarına aztec chia tohumu tüketerek ulaşabilirler.

Aztec SuperFood Chia Tohumu İçindekiler

chia tea and shake

Aztec SuperFood Chia Tohumu içinde Chia Shake,  Chia Tea ve Chia Seeds olmak üzere üç farklı ürün yer almaktadır. Chia Shake; chia tohumu tozunu ve bitkisel karışımdan oluşan bir toz karışımdır. Chia Tea; biberiye,sinameki,tarçın gibi 8 bitki ve chia tohumundan oluşan  tek içimlik süzen poşet çaylardan oluşmaktadır. Chia Seeds;  chia tohumundan oluşmaktadır.

Aztec SuperFood Chia Tohumu Nasıl Tüketilir?

chia

Chia Shake

chia shake

1 su bardağı süt,su ya da doğal meyve suyu ile 1 yemek kaşığı Chia Shake karıştırılarak yarım saat bekleyip tüketilmelidir.

Chia Tea

chia tea

1 fincan sıcak su ile 1 adet Chia Tea süzen poşet çay 3-4 dakika demlenerek tüketilebilir.  Günde 2 fincan kullanımı yeterlidir.

Chia Seeds

chia tohumu

1 kase yoğurt ya da 1 bardak süt içine 1 yemek kaşığı Chia Seeds eklenerek yarım saat bekleyip tüketilmelidir.

Aztec SuperFood Chia Tohumu’nu Nereden Bulabilirim ?

Hızlı kargo gönderim imkanları ile Türkiye’nin tüm illerine teslimat yapılmaktadır. Sipariş formunu doldurduğunuz da size dönüş yapılacak ve en kısa sürede ürün elinize ulaştırılacaktır.

Aztec SuperFood Chia Tohumu’nu Avrupa’da Nereden Bulabilirim?

Almanya,İngiltere, Fransa , Hollanda ve tüm Avrupa ülkelerine teslimatımız yapılmaktadır. Sipariş formunu doldurduğunuz da size dönüş yapılacak, gerekli bilgiler doğrultusunda ürün elinize en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  Chia Tohumu, Chia tohumu zayıflatır mı , chia çayı , chia tea, chia shake, chia tohumu cayı , chia tohumu ile kilo verme , chia tohumu omega 3 , chia tohumu vegan beslenme , chia tohumu seti , chia zayıflama , zayıflamak için chia

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.