Zero Size Likit 79 TL

zero-sizeFazla kilolarla mücadele etmek için alternatif yollar arayanlar için Zero Size Likit, zayıflama ürünleri arasındaki popülerliği ve kullanıcılar tarafından yapılan olumlu yorumlar göz önüne alındığında, gerçekten oldukça etkili bir üründür.  Zayıflamak isteyen ancak diyet ve spordan aradığını bulamayanlar için Zero Size Likit, hızlı kilo vermenin ve forma girmenin kapılarını açıyor. Bu ürün sayesinde siz de istediğiniz ölçülere kavuşabilir, ideal kilonuza düşebilirsiniz.

 Zero Size Nasıl Kullanılır?

Kısa zamanda zayıflamak, fazla kilolarından kurtulmak isteyenler bu ürünü rahatlıkla kullanabilir. İçeriğinde ki bitkisel özler sayesinde metabolizmanızı hızlandırarak kilolarınızı daha hızlı vermenize yardımcı olur. Bunun yanında gün içerisinde sizi tok tutarak fazla yemenizin önüne geçerek, sadık kalamadığınız ağır diyet programlarından daha işlevli bir etki yaratır.

60-100 kg. arası ağırlığa sahip yetişkinlerde 10 ml, 100 kg. üzeri yetişkinlerde 15 ml olmak üzere günde 1 kez sabah kahvaltısından 30 dakika önce tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ürün içildikten hemen sonra 1 bardak ılık su içilmeli ve kullanım esnasında verilen miktardan fazla su veya ürünün su ile karıştırılarak tüketilmemelidir.

 

Ağırlık

Kullanım Dozu

60-100 kg. arası

10 ml

100 kg. ve üzeri

15 ml

Zero Size İçeriğinde Neler Bulunur?

Bir Şişe zero size net olarak 250 mldir.  Zero Size Likit’in içeriği tamamen doğal özlerden oluşmaktadır. Bu nedenle de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Sizin normalde almadığınız veya almayı ihmal ettiğiniz vitamin ve mineraller bakımından zengin olan formülü sayesinde vücudunuza enerji bakımından katkı sağlarken sizi daha dinç hissettirir. İçeriğinde bulunan özleri şöyle sıralayabiliriz;

  • L-Carnitine 10 Mg
  • Psyllium Husk
  • Bitkisel Yağ
  • Guarana
  • Nar Yağı
  • Chitosan
  • Magnezyum Sitrat

L-Carnitine yağ yakımına yaptığı destek ve depolanmış yağlar ile savaşması bakımından zayıflama ürünlerinde kullanıldığında oldukça etkin bir yapı oluşturmaktadır. Sporcular tarafından da destek olarak da kullanılmaktadır, çünkü kas dengesini geliştirmek ve fit olabilmek için L-Carnitine çok etkilidir.canli

Zero Size sizi oldukça ünlü ve başarılı bir zayıflama ürünüdür, siz de bu zayıflama ürününden destek alarak fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız 7/24 canlı destek hattına yazarak ürünü edinebilir, üstelik indirimde olan bu ürünü çok uygun fiyattan alabilirsiniz!