Shiffa Home Balık Yağı 25 TL

Omega 3 vücut tarafından sentezlenemeyen bu nedenle dışarıdan alınması gereken doymamış bir yağdır. Kişinin Omega 3’e olan ihtiyacı anne karnında başlayarak, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık döneminde de devam eder. Çocuklarda zeka gelişimine, öğrenme zorluğunu gidermekte, davranış bozukluklarının düzeltilmesinde, retina gelişimine, bağışıklık sisteminin gelişimesinde katkısı olması nedeniyle özellikle tavsiye edilen omega 3 doğal bir besin takviyesidir.Shiffa-Home-Balık-Yağı-Omega-3-Soft-jel-kapsül-100-Softjel-500x500-340x340

İngilterede yapılan araştırmalara göre beyinin gelişimi için doymamış yağ asitlerinin, özellikle omega 3’ün önemli etkisi olduğu belirlenmiştir. Retina fonksiyonlarının ve görme yeteneklerinin yüksek  düzeyde gelişimine, görme keskinliğini ve zihinsel gelişime olumlu etkisi olması nedeniyle beslenmede DHA alınması gerektiği belirtilmiştir. Üstelik balık yağının kullanımının bunama ve alzeihemer riskini azalttığı belirlenmiştir.

Omega 3 düzenli olarak kullanıldığında çarpıcı bir biçimde kandaki kolesterol (LDL kolesterol seviyesini düşürürken, HDL seviyesinin artmasına yardım eder.) ve trigliserit seviyesini düşürdüğü ve normal değerde tuttuğu görülmüştür. Düşük kolesterol seviyesini ise normal düzeye çıkarmakta da etkilidir. Kanı inceltmesi nedeniyle kanın damar içinde pıhtılaşmasını engelleme özelliği vardır. Kan basıncını yani tansiyonu düzenler. Kalp krizi riskini düşürür. Yüksek miktarda alınan çok yağlı ve yüksek proteinli yiyeceklere rağmen, damar sertliği oluşumunu yavaşlattığı belirlenmektedir. ABD’nin ünlü dergisi “Archives of Ophthalmology” dergisinde yayımlanan araştırmada, omega-3 yağının ilerleyen yaşta gözde görme kaybını ve katarak riskini azalttığı belirlenmiştir.

Shiffa Home Balık Yağı ise hem kullanımının kolaylığı nedeniyle hem de günlük hayatımızda yeterince edinemediğimiz Omega-3 yağını almamızı sağlamasıyla kullanıcıları tarafından sevilen ve beğenilen bir üründür. İçeriğinde; Balık yağı, sığır jelatini, gliserin, deionize su bulunur. Yetişkinler için günde iki kapsülün yemeklerle birlikte alınması tavsiye edilmektedir.  Bu ürünü ısı, ışık ve nemden korumanız, çocukların göremeyeceği ve erişemeceği yerlerde, ambalajında saklamanız gerekmektedir.

Üstelik bu yararlı ve beğenilen ürün şu an için sadece 25 tl! Bu ürünü hemen buradan 7/24 aktif olan canlı destek hattımızdan sipariş edebilirsiniz! canli