Koç Burcu ve Giyim Tarzı

Merve Boluğur yakın zamanda bir firmanın tanıtımı için objectifler karşına geçti. Ortaya çıkan eğlenceli çalışmanın konusu, burçlar ve giyim tarzları. Biz bu yazımızda bu fotoğrafları paylaşırken bir yandan da burçlarınız hakkında bilgi vericeğiz. Bugün ki burcumuz koç burcu olacak.

Koç doğallığını, sınır tanıyamamasına borçludur. Koçlar genellike küstahlık sanılabilecek derece kendilerine güven duyarlar, oldukça mantıklı ve Koç Burcu ve Giyim Tarzıheyecanlı insanlardırlar. Sınırlandığını hissetmesi durumunda koçun içinde ki savaşçı uyanır, koç çoğu zaman toleranslı ve birine anlık edebileceği zaman yardımseverdir. Koç zor beğenir, zor vazgeçer. Aldırmaz görünümünün altında hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Ancak koçlar aynı zamanda çok sabırsızlardır. Kıyafet seçiminde ise koçların iddialı ve kendinden emin tavrının fotoğraflara yansıdığını sizde görebilirsiniz.

Aslında çok kararlı gözüksede çoğu zaman son adımı atmakta kararsız kalabilirler. Ufak detaylarla uğraşmaktan hoşlanmazlar ve bu işleri başkalarına bırakırlar. Devamlı yenilik isterler ve bu isteklerini hayat boyu bastıramazlar. Aksi halde kişilikleri zarar görür. Bazen sivri dilleri nedeniyle başka insanları yaralayabilmektedirler ancak bunu isteyerek yapmazlar tezcanlılıklarından dolayı kelime seçimine çok özen göstermezler ve kendilerine olan güvenleri nedeniyle üzerinde fazla düşünmezler söyleyeceklerinin.

Koç insanları zor ancak başarılı ilişkiler kurulabilecek insanlardır.Descartes,Tenesse Williams, Vincent Van Gogh, Herbert von Karajan, Neşe Karaböcek, Charlie Chaplin, Joan Crawford, Marlon Brando, Ömer Şerif, Fatih Sultan Mehmet, Dr. Yıldırım Aktuna, Zeki Alasya, Sakıp Sabancı ünlü koçlardan bazılarıdır.

Koç burcu insanları oldukça hırslı ve yetenekli kişilerdir bu nedenle çevrenizde işinde iyi biri görürseniz onların koç burcu mensubu olduğundan emin olabilirsiniz. Bu kişiler hangi işten olursa olsunlar ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve başarılı bir kariyer sahibi olurlar. Bu nedenle bütün işlerde başarı gösterebilir, uyum sağlayabilirler.