İkizler Burcu Kadını Nasıl Giyinir ?

ikizler-burcu-kadini_121502Bilindiği üzere ikizler kadını, özgürlüğüne düşkün biraz çılgın birazda kararsızdır. Değişken olmasına rağmen vazgeçilmeyen bir burcun kadınıdır, ikizler kadını. Sizi sığmadığınız kalıplara sokabilir hatta sizi hiçe sayabilir. İkizler kadınını aynı zamanda kolay elde edilemeyen bir kadındır.

Aslında duygusaldır da. Fakat belli etmemeye çalışır. İkizler burcunun kadınının en önemli özelliği ise her ortamda kafasını dik tutmasıdır. Kendi doğruları vardır ve sizlerinde bunları kabullenmenizi çok rahat sağlayabilir. İlişkilerinde çok tutarsızdır. Bir gün size canım lar cicim ler diyebilir fakat diğer gün sizi çileden çıkarabilir. Lakin bunun nedeni bellidir. Eğer karşınızda böyle bir ikizler kadını varsa ve böyle davranıyorsa bilin ki size aşık olmuştur.jessica_hart_giyim_tarz_ve_stili

İkizler kadınının bir moda sınırı yoktur. Çünkü ikizler burcunun hiç bir zaman sınırı yoktur. Normal hayatlarındaki tutarsızlığı burada da çok rahat görebilirsiniz. Gece kıyafetini gündüz giyebilirler. Normal bir zamanda gece kıyafetini gündüz giymeye çalışan kadınlar rüküş damgası yemiştir. Fakat ikizler kadını sivri zekasıyla o gece elbiseni öyle bir kombin eder ki şaşırır kalırsınız. O gece kıyafetini istediği tarza çevirebilir. Bu yüzden ikizler kadını hangi elbisesinin içinde kendini özgür hissediyorsa onun için moda bu demektir.

İkizler kadını genel olarak dağınık bir giyim tarzındaymış gibi görünse de sizin düşündüğünüz kadar karışık bir tarzı yoktur. Genel olarak ikizlerin sevdiği tarz, koyu renkleri canlandırmaktır. Aynı normal hayatında olduğu gibi. Örneğin, koyu bir elbiseyi tek bir kolyeyle tamamen değiştirebilirler. Bu yüzden kıyafete ayırdığı ve kıyafeti almaya ayırdığı zamandan daha çoğunu, aksesuar alımında yapar. Aksesuar seçmekte ve seçiciliğinde üzerine yoktur.

İkizler kadını dediğimiz gibi elbiseden çok takıya önem verir. Takının yanında çantaya da öyle. Onlar için giyimin ve modanın anahtarı aksesuarlardan geçmektedir. Bu yüzden bütün paralarını aksesuar ve çantaya yatırırlar. Ayakkabı seçimine gelirsek, ikizler kadını ruh hallerini ayakkabılarına yansıtmış diyebiliriz. Örneğin, evlenirken ayaklarında spor ayakkabı görebilir, dağa tırmanmaya giderken ayaklarında bir topuklu bile olabilir. Dediğimiz gibi ruh halleri tamamen ayakkabılarıyla uyumludur.

Espiri yeteneği güçlü olan ikizler kadını, bunu giyim tarzına yansıtır. Genel olarak ikizler kadınına funky tarzı yakışmaktadır.