Hızlı Kilo Almak ve Spor

Hızlı kilo almak vücudunuzun orantısız bir hal almasına neden olacaktır. Bu sebeple kilo vermek, kilo korumak çok önemlidir. Birçok kişi düzgün alamadım. Sık sık bu kadar Hızlı kilo almakçok insan son kaybetmek yağ kazanç kas etkileri için protein tüketimi önemli vücut geliştirme diyet planı hakkında şeyler farklı tür yazmak ama sıklıkla orada yanıltıcı ve hatta tehlikeli iddiaları tamamlamak için geldiğini görüyoruz. Sana Bob Hanks, 28 yıl halterci örnek vermek Kısa yapmaya. Onun ağırlığı 167 £ ve o düzenli protein 330 gram bir gün sürer. Ama yine de kitle ve güç kazanan küçük bir sorunu var. O tavsiye istedi ve o takip vücut geliştirme diyet planı onun sorunların yol nedenidir bulundu. İşte ben ona 330 gram daha yüksek protein günlük alım miktarı yükseltmek neden kaç kalori, karbonhidrat ve yağ bir almak ve gereken ilgili önerilmektedir budur.

Bu alışılmadık bir değildir çünkü, onun durumu ile ilgili olabilir bahis. Ben çok sık vücut geliştirme diyet planı sorular ile ilgili tip olsun. Yağsız kas inşa etmek için birçok kişi zor gibi görünüyor için. Biz etkisi çok yok ben birkaç guesses.The boy ve yaş için ücretsiz olacak temel süreç hakkında bilgi amacıyla tam boy, yaş, ya da mevcut kalori tüketimi bilmeniz gereken ama kesin hesaplama beri ona yardımcı olur etkili vücut geliştirme diyet planı oluştururken bunları biliyorum. Bu sorun var olduğu Haltercilerin çoğu genellikle 2 şey eksikliği yok.
Ilk yerde gerçekten ağır gitmeli ve spor salonunda çalışıyoruz. Bu diyorsunuz ama bekler ilgili vücut geliştirme beslenme planı değil! Maksimum aşırı yük oluşturmadan kaslarınızı iyi vücut geliştirme diyet planı rağmen olabilecek büyümeye darbe almazsınız. En iyi ve sadece dürüst tavsiye ben size hemen gelişmiş eğitim yöntemi kullanmaya başlamak olduğunu verebilir. Kullandığım büyük araçlar biri, ücretsiz olarak tüm üyelerimize sağlamak Metabolik Büyüme Hesaplama. Bu büyük bir zaman tasarrufu ve büyük vücut geliştirme diyet planı bir araçtır. Çelik Eğer kaslarınızı büyümeye kolaylaştırmak için alıcı yeterli kalori olduğundan emin olmak için doğru beslenme temellerini bilmeli. Ben 20 tavsiye edersiniz – vücut ağırlığı kilo başına 22 kalori. Eğer £ 167 tartmak eğer Yani (yaz döneminde kış veya x 20 kalori 167 x 22) almak gerekir. Bu yüzden kış aylarında her gün 3674 kalori yapacak. Bu sizin vücut geliştirme diyet planı için gereklidir.
Şimdi kazanç daha fazla kas kütlesi gibi size kalori alımını arttırmak gerekir, unutmayın. Diyelim ki 2 hafta sonra 170 tartmak söylüyorlar. Kış olduğu için size kalori alımı 3740 kalori olmalıdır. 170 x 20 = 3740. Ben zaten hızlı başarı üretmek için vücut geliştirme beslenme planı ve doğru protein önemi hakkında ikna umuyoruz. Herhangi bir kas geliştirme egzersizleri programı ile bu gerekir. Eğer NOTconvinced iseniz, burada söyleyebileceğim budur – yağsız kas koymak ve SİZE yüksek kaliteli protein ve iyi vücut geliştirme diyet planı çok İHTİYACINIZ gücü eklemek için. Hayır, hayır, pahalı takviyeleri ve malzeme gerek yok! Ben diyet yüksek kaliteli protein bakın. Benden alabilirsiniz bir kez daha büyük vücut geliştirme diyet planı ikramiye 84 Gün SAĞLIKLI yemek Planları Aslında, şimdiye kadar en iyi vücut geliştirme diyet planı içinde ne olduğunu, Beslenme güçlendirilmiştir edilir. Bu şekilde, tamamen hazırlanmış ve hızlı ilerleyecektir olacaktır.
En önemli kalori alımının yarısından protein geldiğini dikkat etmektir. Eğer karmaşık karbonhidratlardan almalı ve günlük kalori sadece yaklaşık% 10 yağ gelecek 40%