Cinsel isteği azaltan gıdalar nelerdir?

Cinsel isteği azaltan gıdalar nelerdir?

Eşler arasında yaşanan cinsel uyumsuzluk evliliğin sonlanmasına kadar varabilen bir durum olduğu için, hem kadının hem de erkeğin cinsel isteklerinin birbiriyle örtüşmesi son derece mühim bir husustur. Eşlerden biri diğerine göre daha istekliyse ve partnerinden beklentileri oldukça yüksekse, ya partner cinsel isteğini arttırma yoluna gidecek ya da fazla istekli olan kişi bu durumu bastırabilme yoluna. Cinsel isteği azaltmanın yolu, bir takım gıdalardan geçer. İşte cinsel isteği azaltmak için yenmesi gereken yiyecekler:

Libidoyu azaltan gıdalar nelerdir?

Cinsel isteği azaltmak için aşırıya kaçmamak suretiyle karbonhidratlı, kızartma türü ve yağlı gıdaları tüketebilir, bir miktar alkol içebilir yada libido düşürücü ilaçları kullanabilirsiniz. Ayrıca kahvede cinsel isteği azaltan gıdalardandır.

Cinsel isteği azaltmanın en sağlıklı yolunu uzman bir hekime danışarak öğrenmeniz tavsiye edilir. Sağlıklı günler…

cinsel isteği azaltan besinler nelerdir, cinsel isteği azaltan gıdalar nelerdir, cinsel isteği azaltan yiyecekler, cinsel isteği azaltan yiyecekler nelerdir, cinsel isteği hangi gıdalar düşürür, hangi besinler cinsel isteği düşürür, hangi yiyecekler cinsel isteği azaltır, libidoyu azaltan gıdalar nelerdir, libidoyu düşüren yiyecekler