32 Kilo Veren Ünlü


32 Kilo Veren Ünlü
Heavy metalin efsane ismi ozzy  Ozbourne’nın kızı Kelly Osbourne bir süredir verdiği kilolarla gündemde, daha önce bir kanalda yayınlanan programda agresif tavırları ve fazla kilolarıyla dikkat çeken Kelly Osbourne  görenleri şaşırtıyor. Yıllardır kilolarıyla mücadele ettiği bilinen televizyon yıldızı nihayet bu savaşı kazandı ve tam 32 kilo verdi.  Amerikan basınına verdiği röportajlarda  28 yaşındaki Kelly, hergün düzenli olarak kardiyo yaptığını ve koşu bandında çok zaman geçirdiğini söyledi.  Ayrıca gün içerisinde ağırlık kaldırmak, pilates gibi bir çok yan egzersiz yaptığını belirtti.  

Kelly’nin uyguladı bir diğer yöntem ise, canının çok istediği kalorili yiyecekleri kahvaltıda tükettiğini ve geri kalan öğünlerle bu kaloriyi dengelendiğini belirtiyor. Örneğin sabah pasta yiyip öğlen ve akşam sadece yulaf ezmesi yiyerek bu dengeyi tutturuyor.  Bunun yanında Kelly bölgesel kilolarını vermek için her gün hulahop çevirdiğini belirtiyor.  Kelly’e göre kafanızda tam olarak birini hedef almamalısınız asla angelina jolie gibi olamayacağınız için kendinizi mutsuz etmenizin bir anlamı yoktur. Bu bakıma kendinizi hedef alın.

Sizde kilo vermeyi kafaya koyarsanız, böyle başarılı bir süreçle fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Gün içerisinde daha aktif olmak yediklerine dikkat etme düzenli uyku ve spor ile bu kilolardan kurtulmanın ne kadar kolay olduğunu bilseydiniz bunları hemen uygulamaya başlardınız. İşte size bir canlı örnek daha 🙂